Kosmetika

Kosmetika 1

 V salonu ISIS nabízíme širokou škálu kosmetických úkonů.

Dle Vašeho přání a potřeb Vaší pleti si jistě vyberete ošetření, které Vám bude maximálně vyhovovat.  Profesionální ošetření pleti v kosmetickém salonu je nezbytným doplňkem pravidelné domácí péče. Může pomoci při řešení problémů všech typů pleti, při běžných kosmetických vadách pleti nebo při prvních projevech stárnutí.

 

 

 

 

 

GALVANICKÁ  ŽEHLIČKA

 

V našem salonu nabízíme i ošetření galvanickou žehličkou.

 

 

Co taková galvanická žehlička umí???

Zastavit nebo alespoň oddálit proces stárnutí je snad snem každé ženy. Radikálním, ale i účinným řešením může být chirurgický zákrok estetického charakteru. Dobrých výsledků můžeme dosáhnout i méně invazivními metodami. Například iontoforézní ošetření pleti pomocí galvanické žehličky je jedním ze způsobů, jak můžeme svou stárnoucí pleť udržet ve formě, a to i bez skalpelu.

Žehlička funguje na bázi pozitivního a negativniho galvanického proudu, povzbuzuje buňky k vyšší aktivitě, detoxikuje, hloubkově čistí, zvláčňuje, zpevňuje a vyrovnává vrásky. Celkově pleť omlazuje.

Ani akné, ekzém, lupenka nebo velmi vrásčitá pokožka není překážkou v žehlení, ba naopak. Pokud je žena starší třiceti let, dochází dokonce kromě hloubkového čištění ještě ke štěpení buněk, čímž je podpořena jejich obnova. Ženy si po zákroku chválí hebkou pleť a často nemusejí použít ani make – up. Vedle vyčištění od nečistot a toxických látek je dále pleť více sjednocena – zmírňují se různé barevné odlišnosti pleti jako kruhy pod očima, červené flíčky a podobně.

 

 

Pokud chcete ošetření galvanickou žehličkou vyzkoušet a zjistit její účinky navštivte náš salon. Více informací a konzultaci Vám poskytne naše paní kosmetička. Objednat se můžete telefonicky / 732 247 789 /  nebo osobně v recepci salonu.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *